U bent hier

Onze centra

We zijn actief in zes centra voor volwassenenonderwijs, verspreid over vier regio’s en meer dan vijftig lesplaatsen in Vlaanderen.

Je contacteert ons dus het best via de hoofdlesplaats van één van onze centra. Een medewerker van het secretariaat of de directeur staat je graag te woord.

De openingsuren van het secretariaat en een contactformulier vind je op de website van elke centrum.

 

REGIO ANTWERPEN

CVO LBC Antwerpen

Sudermanstraat 5
2000 Antwerpen
03 220 89 00
antwerpen@lbconderwijs.be

Directeur Johan Nicasie

Naar de website

 

CVO LBC Berchem

Potvlietlaan 2A
2600 Berchem
03 235 99 24
berchem@lbconderwijs.be

Directeur Annick De Jonghe

Naar de website

 

CVO LBC Mortsel

Mechelsesteenweg 32
2640 Mortsel
03 449 06 27
mortsel@lbconderwijs.be

Directeur Els Verhoeven

Naar de website

 

REGIO KEMPEN

CVO LBC Turnhout

Herentalsstraat 70
2300 Turnhout
014 47 13 18
turnhout@lbconderwijs.be

Directeur Greet Jansen

Naar de website

 

REGIO WAASLAND

CVO LBC Sint-Niklaas

Kroonmolenstraat 4
9100 Sint-Niklaas
03 776 29 49 - 03 766 34 08
sint-niklaas@lbconderwijs.be

Directeur Hilde Penneman

Naar de website

 

REGIO WEST-LIMBURG

CVO LBC Beringen

Paalsesteenweg 33
3580 Beringen
011 42 98 29
beringen@lbconderwijs.be

Directeur Johan Francart

Naar de website

 

 

HOOFDZETEL (INRICHTENDE MACHT)

Volwassenenonderwijs LBC-NVK vzw
Sudermanstraat 5
2000 Antwerpen